• Prednášky CPP

• Dňa 17.5.2024 sa na našej škole konajú prednášky s pracovníkmi CPP v Snine Mgr.Kapraľom a Mgr.Kriškovou. V 2.A triede na tému " Ovce.sk" onástrahách a rizikách internetu a v 6.A na tému " Spolu nám je v tried fajn".

• Modrý gombík 2024 – zbierka UNICEF

• Milí rodičia a žiaci.

V týchto dňoch organizácia UNICEF na celom svete organizuje finančnú zbierku zameranú na pomoc deťom v krajinách, ktoré sú  postihnuté nejakou humanitárnou krízou. Patria sem krajiny zasiahnuté vojnovými konfliktami, ekologickými katastrofami ako sú zemetrasenia, záplavy a nedostatok pitnej vody a hlad. Tento rok bude výnos zo zbierky určený na pomoc hladujúcim deťom. Aj naša škola sa zapája do tejto výzvy, aby sme  prispeli k odstraňovaniu následkov spomínaných humanitárnych kríz. Kto by chcel finančne prispieť na tento dobrý cieľ , bude tak môcť urobiť v dňoch od 15. do 19. mája. V stredu 15. mája vás v triedach navštívia vybraní žiaci našej školy s pokladničkami, kde budete môcť prispieť. Vo štvrtok a piatok potom budú na vás čakať títo vybraní žiaci vo vestibule školy. Vopred ďakujeme v mene mnohých hladujúcich detí za váš dobrovoľný peňažný dar.

• Škola v prírode

• V dňoch 6. - 10. 5. 2024 sa žiaci 3.a 4. ročníka zúčastnia školy v prírode v Tatranskej Lomnici /hotel Tulipán/. Zraz je v pondelok 6. 5. 2024 o 6,20 hod. na zastávke autobusu /Jednota/ - zber batožín a dokumentov.

Odchod autobusom /vlakovým spojom/ je o 6,40 hod.

Sprievod. tr. učitelia: Mgr. Ivana Onderková, Mgr. Anna Draganová, Mgr. Patrik Milčík. Viac informácií u triednych učiteľov.